Firma Al Attuta byla založena roku 2008, je tedy stabilním výrobcem, kterého prověřil trh. Al Attuta je sdružením fyzických osob. Zabýváme se výrobou, prodejem a distribucí první české cukrové pasty. Náš produkt je čistě přírodní bez chemie a je zcela v souladu s legislativou ČR a vyhovuje všem podmínkám kosmetické výroby. Pasta je vyráběna v nově modernizované výrobně specializující se přímo na depilační přípravky. K Vám je dopravována profesionály firmy DPD. Al Attuta již 5. rok prodává výrobky tisícům spokojených zákazníků a desítkám kosmetických salónů zabývajících se cukrovou depilací. Flexibilita a vstřícnost je naší hlavní předností, komunikace se zákazníkem a individuální sofistikované poradenství je naše deviza.

Našimi hlavními kritérii jsou mimo jiné i ryzí českost surovin, vybavení výrobny, obalové materiály, snažíme se tak podporovat českou ekonomiku i druhotně. Zároveň každý bod výroby i distribuce podléhá přísnému hodnocení, aby nezatěžoval přírodní prostředí, použáváme recyklované a recyklovatelné materiály. Naše obaly se dají dále použít pro osobní potřebu zákazníka. Při expedici zásilek dbáme na znovuvyužití materiálů.

Děkujeme Vám za důvěru, můžete mít jistotu, že Vás náše curková pasta Al Attuta nezklame!

Veškerý textový, grafický i obsahový materiál na tomto webu je chráněn autorskými právy a nesmí být využíván bez souhlasu.
Kdokoliv tak učiní, vystavuje se riziku postihu podle 121/2000 Sb. O právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským.