Tato metoda epilace nabízí mnohé výhody oproti holení, vosku nebo strojku: • Bez rizika

  - V případě Vaší nespokojenosti, vracíme obratem za poslání balení zpět celou zaplacenou částku i s poštovným! Využije toho jeden zákazník z tisíce, ale i tak Vám tuto možnost nabízíme pro získán Vaší důvěry.

 • Sbohem, pupínky!

  - Vysoký obsah sacharidů působí antibakteriálně, proto se při použití cukrové pasty nemusíte bát zarudnutí či zanícených pupínků častých po holení. Podráždění a zarudnutí zmizí nejpozději do hodiny po aplikaci.

 • Hladká...

  - Cukrová pasta mimo chlup odstraňuje i svrchní zrohovatělé kožní buňky, tím působí jako peeling. Ten je nejlepší prevencí proti zarůstání chlupů a zanechá pokožku jemnou a hlaďoučkou.

 • Dlouhodobě bez chlupů

  - Pokožka vydrží bez chloupků 3-5 týdnů dlouho, pokud je epilujete částečně dorostlé. Nejvhodnější a nejsnazší je opakovat epilace po dvou týdnech – chloupky jsou vyrostlé jen částečně a je jich asi polovina, aplikace je tedy snažší a bolest minimální.

 • Žádné strniště!

  - Doporučená délka chlupu pro aplikaci je okolo 4mm, ale to není podmínkou. Trhání delších chlupů nepříjemně tahá. Kvůli kratším chloupkům musíme hmotu do kůže pečlivě vmasírovat, je možné epilovat už chloupky pár mm vysoké.

 • Tak něžná

  - Pro svoji šetrnost je cukrová pasta ideální pro intimní partie - brazilská epilacce, třísla, podpaží. Epilovat můžeme to samé místo několikrát za sebou, pokud je to potřeba a kůži to nijak neohrozí. Zároveň je cukrová pasta vhodná i pro velmi citlivou kůži.

 • Balení 450g vydrží asi na

  8 epilací celého těla

  .

Veškerý textový, grafický i obsahový materiál na tomto webu je chráněn autorskými právy a nesmí být využíván bez souhlasu.
Kdokoliv tak učiní, vystavuje se riziku postihu podle 121/2000 Sb. O právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským.