Ke každé objednávce přikládáme podrobný návod, který je srozumitelný. V případě komplikací nebo nejasností se neváhejte na nás obrátit na kontaktních e-mailech nebo telefonním čísle.

Komplikace ve vedrech
Pokud venku panuje velmi horké počasí a teploty uvnitř Vašeho obydlí překročí 25° může se epilace s cukrovu pastou stát obtížnější. Začne se brzy roztékat a nejde s ní pracovat tak jako dřív. Nejde strhnout z pokožky v celku, lepí se na prsty a vypadá to, jako by "nefungovala". Budete-li ale vědět jak na to, můžete epilovat bez potíží.

1) Neepilujte v koupelně nebo jiné malé místnosti, která se rychle prohřeje a zaplní vzdušnou vlhkostí. Ideální je stinná suchá místnost a omyvatelná sedací nebo lehací plocha.
2) Zahřejte hmotu jen na minimální nutnou teplotu. Lepší je, když se s ní na začátku epilace ve vedru pracuje hůř, protož je pevnější. Během aplikace se postupně může zahřát více, aniž by to vadilo.
3) Za horka pastu před aplikací nehněťte, zbytečně ji tím zahřejete. Stačí nahřát v mikrovlnné troubě nebo vodní lázni a rovnou s čirou hmotou epilovat.
4) Použijte jemný zásyp pudrem na místo, které chcete epilovat - vsákne přebytečný pot aby neovlivňoval vlhkost pasty.
5) Pokud se dostanete při epilaci do fáze, kdy natřená cukrová pasta nejde z kůže odstranit. Již ji dále netahejte, vezměte z balení malý kousek, ten popotáhněte po natřeném pruhu hmoty a strhněte. Můžete tak dále pokračovat v epilaci.Veškerý textový, grafický i obsahový materiál na tomto webu je chráněn autorskými právy a nesmí být využíván bez souhlasu.
Kdokoliv tak učiní, vystavuje se riziku postihu podle 121/2000 Sb. O právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským.